Будівельна компанія СК груп готова запропонувати вам будівництво будинків і котеджів в Києві та Київській області. Так само на нашому рахунку чимало побудованих лазень, СТО, саун, комерційних приміщень. В наш спектр послуг входить повний цикл будівництва від заливки фундаменту до перекриття даху.

Важливий аргумент – це гарантія якості!

Будь-який проект починається з ідеї. Щоб ідею реалізувати, необхідно всі ідеї сформулювати в остаточний проект. Виходячи з якого, складається кошторис і обумовлюються терміни на будівництво і здачу об’єкта. На стадії проектування наші інженери – архітектори запропонують безліч цікавих варіантів для реалізації ідей замовника. Тому індивідуальність будинку, котеджу або магазина гарантована!

Існує можливість вибрати з каталогу вже створені типові проекти. На стадії проектування розглядаються детально питання, пов’язані з комунікаціями, електропостачанням, розташуванням основних елементів тощо. Здійснюється підбір будівельних матеріалів і комплектуючих.

Всі роботи виконуються нашими фахівцями в обумовлені терміни і за допомогою свого власного інструменту та обладнання. Що зайвий раз доводить високий рівень наших послуг. На ринку будівельних матеріалів все частіше з’являються інноваційні матеріали, які дозволяють істотно скоротити терміни будівництва будинку. Ми в курсі останніх новинок і досить активно використовуємо їх на практиці.

Тому, що ми тримаємо своє слово! Навіть на першому етапі – консультації, ми намагаємося максимально можливо обговорити всі деталі майбутнього проекту. Враховуємо побажання замовника і реалізуємо це спочатку на кресленнях, а потім і фізично. Виконуємо все в обумовлені терміни і надаємо гарантію!

Проекти виконуються згідно з технічними вимогами до житлових об’єктів. Наш штат співробітників укомплектований фахівцями з багатим дослідів в проектуванні і будівництві будинків будь-якої складності