Наша команда професійних дизайнерів спроектує і реалізує найсміливіші ідеї ландшафтного дизайну. Починаючи від газону і закінчуючи композиціями унікальних рослин. Більше того, рослини підбираються з урахуванням кліматичних умов регіону. Важливим моментом, ще на стадії проектування і узгодження із замовником, є підбір рослин і композицій. Працюємо виключно з перевіреними розплідниками, які знаходяться на ринку тривалий час і мають чудову репутацію.

Існує можливість поставки унікальних рослин з інших регіонів України, а також країн Євросоюзу. Головний показник, який для нас має величезне значення – це гармонія!

Ландшафтний дизайн під ключ!

Наші фахівці мають профільну вищу освіту і практичний досвід в реалізації проектів різного об’єму. Тому, навіть невеликі проекти повинні в підсумку викликати позитивні емоції і відчуття комфорту. Процес реалізації проекту починається з попередньої консультації. На цьому етапі обумовлюється обсяг робіт і індивідуальні побажання по ландшафтному дизайну.

Для адекватної оцінки вартості робіт, наші фахівці виїжджають на об’єкт. Детально аналізують місцевість, розташування елементів і їх кількість. Після підписання договору настає найцікавіше. Крок за кроком вимальовується загальна картина. Починається все з візуалізації, складання кошторису, підбору матеріалів, елементів і рослин. Після остаточного узгодження, настає наступний етап. Власне – реалізація проекту.

Розчищаємо площу, копаємо ставки, встановлюємо альтанки, розміщуємо альпійські гірки, струмки, прокладаємо стежки, підключаємо комунікації, адаптуємо все під реалізацію затвердженого проекту. В процесі перетворення території, вибираємо декоративні елементи і гармонійно їх розміщуємо. Виконуємо художню прикрасу ділянки. І найцікавіше – наповнюємо ділянку рослинністю: висаджуємо дерева, кущі, сіємо газон, завершуючи все квітковими роботами. Всі рослини висаджуються в високоякісні посадочні матеріали. Після завершення робіт відбувається здача об’єкта, з підписанням актів прийому передачі.

Чому ми?

Хороший ландшафтний дизайнер любить свою роботу! Це навіть не робота, а хобі. Відповідно, він вкладає в кожен проект душу. Для попередньої консультації з нашими фахівцями залиште заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, що розташована нижче.