Якщо ти вирішив побудувати будинок з нуля відразу попереджаю – це дуже трудомісткий і тривалий процес. Але в підсумку ти ризикуєш отримати будинок твоєї мрії, де кожен кут буде відображенням тебе. Готовий? Тоді дозволь дати кілька професійних порад.

Крок перший. – З чого почати спитаєш (уявімо що ділянку для свого будинку ти вже вибрав) – З проекту. Так, так саме з проекту, хоча багато хто думає що це зайва трата грошей, тому поспішаю тебе переконати, що це не так. Саме початковий правильний проект будови допоможе тобі в майбутньому уникнути багатьох непередбачених і зайвих витрат.

Тому не економ на цьому, звернися до  професіоналів

Йдемо далі. Після того як у тебе на руках вже буде готовий проект, будівельна фірма вже може на основі його складати кошторис. Ось власне кажучи і все що потрібно від тебе для початку будівництва. Все інше – закупівля матеріалів, етапи будівництва – доручи будівельній бригаді. Найнявши людей з досвідом роботи ти позбавиш себе і зайвих витрат, і зайвих хвилювань. Адже будівельна фірма куди краще за тебе знає і з чого краще і надійніше будувати будинок, і де дешевше і якісніше купити матеріали для нього.